Örtte Energimix med tryck, ca. 12g Mini Pouch

Art.nr: mf-02010
En uppfriskande örtte energimix med tryck i en praktisk mini-pouch. Perfekt för att ge din dag en naturlig boost.

Tryckalternativ:

Format: .eps

Önskemål kring tryckplacering, tryckfärger och andra kommentarer

Produktbeskrivning
Prislista
Märkning/Tryckmetoder
Fråga oss

Om Örtte Energimix med tryck, ca. 12g Mini Pouch

Vår örtte energimix med tryck är en fantastisk produkt för dig som vill ha en uppfriskande och naturlig energiboost. Denna mix innehåller rosnypon, äpple, hibiskusblommor, guarana, björnbärsblad, citronmelissblad och citrongräs, vilket ger en härlig och smakrik upplevelse. Förpackad i en praktisk mini-pouch som är lätt att ta med sig. Produkten är helt vegansk. Hos oss kan du beställa Örtte Energimix med eget tryck.
Färg Egen PMS-färg
Dimensioner ca. 85 x 140 x 20 mm
Ingredienser Herbal tea energy mix caffeine: Rosehip peels, apple, hibiscus flowers, guarana, blackberry leaves, lemon balm leaves, lemongrass, flavor
Vegansk Ja
Vikt 12 g

Prislista

Antal 200 st 500 st 1.000 st 2.000 st 3.000 st 5.000 st 10.000 st 20.000 st
Grundpris / st

Startkostnader

Fullfärgstryck totalpris per placering: 695,00 kr
Alla priser visas i SEK utan moms.

Fullfärgstryck

Fullfärgstryck möjliggör tryck av bilder och toningar med obegränsade färger, inklusive CMYK och vitt, med hög detaljrikedom till ett fast pris oavsett antal tryckfärger. Det vi kallar fullfärgstryck består i huvudsak av tre olika trycktekniker. Digitaltryck och UV-tryck är idealiska för plana ytor och ger fotokvalitet, medan den relativt nya tryckmetoden DTF (Direct to Film) erbjuder hållbara och levande tryck på temperaturtåliga material. Metoderna är kostnadseffektiva och flexibla. Detta är tryckmetoder som blir mer och mer populära.

Läs mer om tryckmetoder

Fråga oss

Har du frågor? Skicka in din fråga med formuläret nedan så svarar vi så fort vi kan. Du kan även skicka frågor via mejl till hej@tuppreklam.se.