Platt metallask med pastiller

Art.nr: je-1116
Vit metallask med skjutlock, fylld med sockerfria pepparmintpastiller eller annat godis.

Produktalternativ:

Tryckalternativ:

Format: .eps

Önskemål kring tryckplacering, tryckfärger och andra kommentarer

Produktbeskrivning
Prislista
Märkning/Tryckmetoder
Fråga oss

Om Platt metallask med pastiller

Denna vita metallask med skjutlock är en elegant och praktisk lösning för att förvara godis som sockerfria pepparmintpastiller, druvsocker kvadrater, mikro japansk mintgodis eller mikro fruktmix godis. Asken är tillverkad av 98% återvinningsbar plåt, vilket gör den till ett miljövänligt val. Med möjlighet till eget profiltryck är detta en utmärkt produkt för att stärka ditt varumärke. Hos oss kan du beställa platt metallask med eget tryck.
Ursprungsland Tyskland
Dimensioner Approx. 35 x 80 x 13 mm
Hållbarhet 18 månader
Sockerfri Ja
Vegansk Ja
Vikt 12 g

Prislista

Antal 532 st 1.026 st 2.660 st
Grundpris / st 36,10 kr 31,40 kr 28,20 kr

Startkostnader

Fullfärgstryck totalpris per placering: 695,00 kr
Alla priser visas i SEK utan moms.

Fullfärgstryck

Fullfärgstryck möjliggör tryck av bilder och toningar med obegränsade färger, inklusive CMYK och vitt, med hög detaljrikedom till ett fast pris oavsett antal tryckfärger. Det vi kallar fullfärgstryck består i huvudsak av tre olika trycktekniker. Digitaltryck och UV-tryck är idealiska för plana ytor och ger fotokvalitet, medan den relativt nya tryckmetoden DTF (Direct to Film) erbjuder hållbara och levande tryck på temperaturtåliga material. Metoderna är kostnadseffektiva och flexibla. Detta är tryckmetoder som blir mer och mer populära.

Läs mer om tryckmetoder

Fråga oss

Har du frågor? Skicka in din fråga med formuläret nedan så svarar vi så fort vi kan. Du kan även skicka frågor via mejl till hej@tuppreklam.se.